НОВИНИ

26 червня 2015

«Вшанування героїв»

26 червня 2015 р. за ініціативою директора ДПТНЗ «МПАЛ ім. М.Данканича» Ковбаско В.В. було відкрито меморіальну дошку в честь загиблого випускника Гопонько В.М..

У своєму виступі В.В. Ковбаско відмітив, що Віталій був скромним, ввічливим і вихованим хлопцем. Але у важку хвилину, коли необхідно було стати на захист своєї Вітчизни, він із скромного хлопця став мужнім та хоробрим воїном, який віддав совє життя заради нашої держави та мирного неба над головою.

Є вислів: «Героями не народжуються – героями стають». Саме цей вислів стосується наших випускників Смужаниця Василя, Біро Петера, Проценко Івана, Дзямко Михайла, Фотул Миколи, Нодь Йосипа, Барковського Олександра, Тромпак Дмитра, Росади Михайла, Сабадоша Василя, Гіщак Віталія, Цимболинець Михайла, Тацей Юрія, Кафланович Роберт, які були і є учасниками бойових дій на Сході нашої країни в зоні АТО і є особистим прикладом у служінні своєму народу, своїй державі, ім’я якій Україна.

Зі словами вдячності батькам за виховання сина виступили: т.в.о. голови Мукачівської райдержадміністрації Кубарич В.І., депутат міської ради – Переста О.М., воєнком – Гусєв М.К..

Батько загиблого Гопонько Михайло Михайлович подякував працівникам навчального закладу та особисто директору Ковбаско В.В. за те, що Вони бережуть пам'ять про його сина. Священнослужитель отець Віктор освятив меморіальну дошку загиблого воїна Гопонько В., який Указом Президента за мужність і героїзм нагороджений «Орденом за мужність ІІІ ступеня» посмертно.

«Спи братику, сном найміцнішим,
Хай в небі Тобі воздасться
А завтра про тебе напишуть:
«Загинув в бою за Щастя …»
Герої! Герої! Герої
Найкращі Вкраїни сини!
Цей світ лиш врятують герої,
Герої нової війни.»

Виступ директора ліцею Ковбаско В.В. Відкриття меморіальної дошки
Виступ т.в.о. голови Мукачівської
райдержадміністрації Кубарич В.І.
Меморіальна дошка загиблому
воїну Гопонько В.М.
Виступ воєнкома Гусєв М.К. Слова вдячності батька Гопонько М.М.

Яндекс.Метрика