НОВИНИ

28 квітня 2021

„Кращий з професії”

Щороку в Мукачівському професійному аграрному ліцеї імені Михайла Данканича проводяться конкурси професійної майстерності серед учнів різних професій. Чи міцними є теоретичні знання учнів з професійно-теоретичної підготовки? Чи вміють вони застосовувати набуті теоретичні знання при виконанні практичних завдань? Чи вміють творчо підходити до виконання роботи? На ці та інші питання хочуть отримати відповіді члени ліцейного журі під час проведення конкурсів професійної майстерності. 28 квітня 2021 року в ліцеї було проведено І етап конкурсу професійної майстерності серед учнів з професії «водій автотранспорних засобів категорії «С» з метою виявлення рівня знань учнів з професійно-теоретичної підготовки та вміння застосовувати їх при виконанні практичних завдань, а також сприяння розвитку творчої активності учнів, популяризації професії. В конкурсі приймали участь кращі учні випускних груп. Перед початком змагань з учасниками провели інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.

Конкурс професійної майстерності „Кращий з професії” складався з двох турів: теоретичного туру, який передбачав перевірку теоретичних знань з предметів професійно-теоретичної підготовки та практичного туру, під час якого учні виконували практичне завдання:

1.Водіння автомобіля по прямій і з поворотами.

2.Рух заднім ходом.

3.Змійка (переднім ходом).

Роботу учасників конкурсу оцінювало журі.

Після обговорення журі, кращими виявилися:

І місце – Мешко Артем 219 група трактористів

ІІ місце – Ващинець Василь 31 група трактористів

ІІІ місце –Марко Богдан 219 група і Гук Євген 32 трактористів

Проведення фахового конкурсу серед учнів є чудовою перевіркою рівня навчальних досягнень учнів та їх професійних навичок.

Яндекс.Метрика