НАШІ ПРОФЕСІЇ
Офіціант, бармен

Професії офіціанта, бармена сьогодні є особливо молодіжними, життєрадісними і перспективними, оскільки мережа розважальних закладів, кафе, барів, ресторанів постійно зростає, а отже, зростає і попит на дані професії. Уміти оригінально оформити виріб, страву, красиво її подати, відповідно і зі смаком сервірувати стіл, створити бажану атмосферу – це справжнє мистецтво. Поєднання цих умінь і з навичками приготування різноманітних напоїв, коктейлів, закусок, обслуговування відвідувачів за барною стійкою сформує ваш авторитет серед оточуючих, розкриє широкі можливості самореалізації на робочому місці і в колі друзів.

Професію офіціант, бармен ви можете здобути в ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича», що знаходиться в районі Паланок по вулиці Чернишевського, 32, на базі 9-ти класів за 3 роки навчання, на базі 11-ти класів за 1 рік навчання.

Отримавши професію бармена ви навчитеся обслуговувати відвідувачів за барною стійкою, готувати безалкогольні та алкогольні напої, відповідний асортимент холодних і гарячих закусок, страв, отримувати їх і правильно зберігати. Професія бармена передбачає уміння оформляти вітрину і барну стійку, експлуатувати встановлене в барі обладнання, вести необхідний облік, складати і здавати товарний звіт. Дана спеціальність в наш час стала дуже актуальною на ринку праці. Уміння і професійність бармена завжди привертають увагу, загартовує вправність їх рухів і спритність роботи. Пройшовши курс навчання і виконавши програму ви отримаєте кваліфікацію бармена ІV розряду.

Професія офіціанта передбачає уміння обслуговувати відвідувачів у ресторанах, кафе, сервірувати столи, подавати напої, страви, готувати зал до обслуговування. Для якісного засвоєння цих вимог навчальної програми наш ліцей забезпечений двома кафе-барами, які обладнані барними стійками, відповідними меблями, необхідним посудом і інвентарем. На базі кафе-барів систематично проводяться обслуговування, що служать доброю професійною практикою.

Отримайте професію офіціанта, бармена і ви не пошкодуєте.

Чекаємо на вас!

Яндекс.Метрика