НАШІ ПРОФЕСІЇ
Електромонтер - професія потрібна


Вибір професії - одне із найбільш відповідальних рішень у житті, важливість якого важко переоцінити. Якщо людині вдається знайти заняття до душі, то його фізичні та духовні сили виявляються найкращим чином .

За останні роки ринок праці переповнився фахівцями так званих «престижних професій»: адвокатами, бухгалтерами, менеджерами, економістами. В результаті виникають певні труднощі при працевлаштуванні після закінчення навчальних закладів. А тим часом, як показує статистика кадрових агентств, робочі спеціальності зараз затребувані, як ніякі інші.

Одна з найбільш перспективних спеціальностей на сьогоднішній день - це професія електромонтера. Вона підходить для тих, хто хоче реалізувати мрію про справжньої чоловічої роботи, кого цікавить творчий характер праці. «Хай буде світло!» - Ці слова, якщо вірити Старому Завіту, перший сказав Бог. Саме тому електромонтери, жартома, називають свою професію перший на Землі.

Всі великі люди розуміли важливість і необхідність електрики. Наприклад, Ленін казав: «Комунізм - це радянська влада плюс електрифікація всієї країни». Звичайно, сучасна молодь не часто прислухається до думки класиків, тим більше марксизму, однак, те, що без «світу» не обійтися - вона розуміє відмінно. Включаємо ми телевізор, запалюємо чи електричну лампочку або просто натискаємо на кнопку дзвінка перед дверима - скрізь нас супроводжує електричний струм.

Щоб займатися цією цікавою, але нелегкою справою, потрібна кмітливість, фізична витривалість, спритність рук, хороший зір і кольоросприйняття, розвинене відчуття рівноваги. Професія з таким великим списком вимог не кожному буде під силу. Природно, що молодим фахівцям в ній доводиться не просто.

Електромонтер, як і сапер, не має права на помилку. Ціна його помилки - це застій обладнання чи цілого підприємства, це знеструмленому на довгі години будинок або цілий мікрорайон, це вибух трансформатора на підстанції, це пожежа від короткого замикання ... Відповідальність велика. Але якщо електромонтер вміє працювати безпомилково, своєчасно перевіряючи і обслуговуючи мережі та обладнання, якщо вміє швидко виправляти несправності, якщо вміє холоднокровно і точно діяти в аварійних ситуаціях, то і повага до нього велика.

Електроенергетика - рушійна сила виробничої діяльності будь-якої галузі народного господарства. Адже електрика - найзручніша форма передачі енергії на великі відстані і особливо до віддалених регіонів.

Широке впровадження електроенергії у виробництво та побут супроводжується зростанням числа професій, пов'язаних з будівництвом електростанцій, обслуговуванням, ремонтом і налагодженням електричних мереж і устаткування.

Професій, пов'язаних з електроенергетикою, дуже багато і вони достатньо різноманітні. Але в них є спільне - усі вони мають справу з електрикою.

Яндекс.Метрика